Jak zainstalować darmową aplikację Afapp na komputerze z systemem Windows?

Filmik z instrukcją instalacji Afapp dla Windows

Afapp dla Windows jest darmową, certyfikowaną przez Microsoft aplikacją dla komputerów i tabletów z systemem Windows 10. Aplikacje tego typu, udostępniane na stronach Microsoftu, są proste w instalacji i bezpieczne. Są to appy podobne do tych na telefonach Android, czy iPhone. W przeciwieństwie do klasycznych programów komputerowych działają w ramach deklarowanych uprawnień, nie mając dostępu do danych na twoim komputerze. Jedyny dostęp, jakiego wymaga Afapp, to możliwość połączenia się z internetem przy pierwszym uruchomieniu. Możesz dokupić dodatkowy zestaw ćwiczeń w cenie 68zł/rok.

Przydatne info: Podczas instalacji Windows poprosi cię o zalogowanie do konta Microsoft. Możesz zmknąć okno logowania nic nie wpisując. Konto Microsoft nie jest wymagane dla tej aplikacji.

Nie masz jeszcze aplikacji Afapp?

Afapp dla Windows wraz z podstawowym zestawem ćwiczeń możesz pobrać za darmo ze stron Microsoft Store, klikając przycisk poniżej. To proste (instalację pokazuje filmik):

Pobierz z Microsoft Store

Nie potrzebujesz mieć konta Microsoft. Podczas instalacji możesz zamknąć okno logowania do konta Microsoft nic w nie nie wpisując - instalacja zostanie dokończona bez tego kroku.

Jak aktywować wykupiony zeszyt ćwiczeń w aplikacji Afapp?

Dodatkowe ćwiczenia dla systemu Windows

Zainstalowawszy Afapp dla Windows, możesz rozszerzyć go o zestaw 500 ćwiczeń, wykupując zeszyt ćwiczeń w księgarni kart pracy. Na stronie księgarnii otrzymasz numer zeszytu ćwiczeń, który wpisujesz w aplikacji. Ten 1-minutowy filmik pokazuje, jak to zrobić.